Pečenie Životný štýl

Z kuchyne ORESI

Z kuchyne Oresi

Už druhým rokom sa vám prihovárame z kuchyne, z miesta, kde trávime väčšinu dňa. Taká kuchyňa sa právom označovala za srdce domova a v našich prípadoch tomu doslova tak je. V našom podcaste sme už rozoberali rôzne témy. O varení, o pečení, o príprave jedla, o mužoch v kuchyni, o knihách, ktoré používame v kuchyni, o rituáloch v kuchyni, ale uvedomili sme si, že sme sa ešte tak riadne neporozprávali o KUCHYNI ako takej.

V našom dnešnom podcaste sa preto zameriame na veľmi dôležitú a praktickú tému, že AKO by mala vyzerať dokonalá kuchyňa, v ktorej sa cítime dobre, v ktorej máme svoj komfort, kde nám nechýba miesto na naše kuchynské serepetičky, kde sa môžeme pohybovať ladne ako lanky z jedného konca na druhý a kde nám v konečnom dôsledku práca ide od ruky.

Nebudeme však rozprávať len my dve, my sme si dnes totižto pozvali hosťku, odborníka na kuchyne – Evku zo spoločnosti Oresi.

Kliknite na ikonu ▶️ a prehrajte si zvukový záznam alebo si ho nájdite na Spotify, Apple alebo Google podcastoch pod názvom Z kuchyne:

<

Ako si vyberať novú kuchyňu?

Sme podcast z kuchyne, tak si hovoríme, že nahráme jeden diel priamo v kuchyni – a rovno v tej najparádnejšej. Prijali sme pozvanie do kuchyne Oresi. Varenie je vraj najväčšia forma sebelásky. Takto krásne to povedala Evka, keď sme sa s ňou rozprávali v našom dnešnom podcaste. Napriek tomu, že sme obe ostrieľané kuchynské aktérky, dnes sme sa veľa nového dozvedeli. A na vlastnej koži sme si mohli odskúšať najnovšie kuchynské trendy v bratislavskom štúdiu Oresi.

Ak plánujete kupovať novú kuchyňu, alebo osviežiť tú svoju starú, ale aj keď nič takého neplánujete – aj tak si vypočujte náš dnešný podcast. Rozprávali sme sa v ňom nielen o najnovších kuchynských trendoch. Rozobrali sme aj tému udržateľnosti, kuchynské spotrebiče, praktickú aj estetickú stránku kuchýň a v neposlednom rade aj pikošky, z kuchynského štúdia.

Viete, aká je najčastejšia otázka, ktorú kladú zákazníci, keď si prídu objednať kuchyňu do Oresi?

Viete, ktoré známe osobnosti majú kuchyňu Oresi?

Zaujíma vás, za aké ceny sa dajú kúpiť kuchyne v tomto kuchynskom štúdiu?

Odpovede na tieto otázky, ale aj oveľa viac sa dozviete v našom dnešnom podcaste, ktorý sme si my dve veľmi užili.

Kuchyne ORESI a viac o nich

Ak sa chcete lepšie zorientovať v ponuke a filozofii značky kuchýň ORESI, pozývame vás na ich stránku. Okrem ponuky kvalitných kuchýň tam nájdete aj užitočné články v sekcii blog.